Education in Georgia
“ნეუ - ეროვნული საგანმანათლებლო უნივერსიტეტის” რექტორმა ქალბატონმა სალომე პირველმა მონაწილეობა მიიღო ევროპის საერთაშორისო განათლების ასოციაციის (EAIE) ყოველწლიურ საერთაშორისო გამოფენაში, რომელიც შვედეთის ქალაქ გოტენბურგში გაიმართა.
ღონისძიება წარმოადგენს უმნიშვნელოვანეს პლატფორმას უმაღლესი განათლების სფეროში თანამშრომლობის, ინოვაციების გაზიარებისა და საერთაშორისო პარტნიორობის გაფართოებისათვის.
EAIE უმაღლესი განათლების სფეროში არსებული ერთ - ერთი ყველაზე მასშტაბური და პრესტიჟული საერთაშორისო გამოფენაა, რომელშიც 100 - ზე მეტი ქვეყანა და 300 - მდე ორგანიზაცია იღებს მონაწილეობს.

Education in Georgia
The Rector of the “NEU - National Educational University” Ms. Salome Pirvely participated in the annual international exhibition of the European Association for International Education (EAIE), which was held in Gothenburg, Sweden.
The event is the most important platform for cooperation, sharing innovations and expanding international partnerships in the field of higher education.
EAIE is one of the largest and most prestigious international exhibitions in the field of higher education, in which more than 100 countries and up to 300 organizations participate.