არჩევანი განსაზღვრავს გზას - აირჩიე NEU
NEU - ის ბიზნესის ადმინისტრირების პროგრამა გაძლევს არა მხოლოდ თეორიას, არამედ პრაქტიკულ გამოცდილებას. ამ პროგრამის ფარგლებში გაიგებ როგორ იქცევა იდეა რეალურ პროექტად, როგორ მიიღება გადაწყვეტილებები და როგორ შენდება წარმატებული კარიერა.
🔵 სამართლის საბაკალავრო პროგრამა;
NEU - ის სამართლის პროგრამა გაძლევს არა მხოლოდ იურიდიულ განათლებას, არამედ აზროვნებას, რომელიც გაძლევს უნარს, დაინახო მეტი, ვიდრე ნორმა - დაიცვა ადამიანი, საზოგადოება და სახელმწიფო.
🔵 ფსიქოლოგიის საბაკალავრო პროგრამა;
NEU - ის ფსიქოლოგიის პროგრამა აყალიბებს აზროვნებას, რომელიც განსაზღვრავს გადაწყვეტილებებს და ცვლის შედეგებს.
🔵 “საექთნო საქმის" ინგლისურენოვანი საბაკალავრო პროგრამა;
NEU - ის "საექთნო საქმის" პროგრამა აყალიბებს პროფესიონალს, რომელიც მოქმედებს გააზრებულად, პასუხისმგებლობით და თანამედროვე სამედიცინო სტანდარტების შესაბამისად.
🔵 ბიზნესის ადმინისტრირების ინგლისურენოვანი საბაკალავრო პროგრამა;
NEU - ის ბიზნესის ადმინისტრირების  ინგლისურენოვანი საბაკალავრო პროგრამა აყალიბებს აზროვნებას, რომელიც გაძლევს უნარს, იმოქმედო საერთაშორისო გარემოში და შექმნა კარიერა საზღვრებს გარეთ.
🔵 ბიზნესის ადმინისტრირების სამაგისტრო პროგრამა;
NEU - ის ბიზნესის ადმინისტრირების სამაგისტრო პროგრამა განკუთვნილია მათთვის, ვინც უკვე ფლობს საფუძველს და მზად არის, იმოქმედოს უფრო დიდ მასშტაბზე - მართოს, დაგეგმოს და შექმნას შედეგები, რომლებიც რეალურ გავლენას ახდენს.
🔵 ქართულ ენაში მომზადების სასერტიფიკატო პროგრამა;
NEU - ის ქართულ ენაში მომზადების (ეთნიკური უმცირესობებისათვის) ერთწლიანი პროგრამა გაძლევს ცოდნასა და უნარებს, რომლებიც გეხმარება ქართულენოვან საგანმანათლებლო სივრცეში სრულფასოვან ინტეგრაციაში.

🔵 Bachelor’s Program in Business Administration (180 ECTS);
The NEU Business administration program provides not only theoretical knowledge, but also practical experience. Within this program, you will learn how an idea turns into a real project, how decisions are made, and how a successful career is built.
🔵 Bachelor’s Program in Law;
The NEU Law program provides not only legal education, but also a way of thinking that gives you the ability to see beyond the norm — to protect the individual, society, and the state.
🔵 Bachelor’s Program in Psychology;
The NEU Psychology program shapes a mindset that determines decisions and changes outcomes.
🔵 English - Language Bachelor’s Program in Nursing;
The NEU Nursing program develops a professional who acts thoughtfully, responsibly, and in accordance with modern medical standards.
🔵 English - Language Bachelor’s Program in Business Administration;
The NEU English-taught Business Administration program shapes a mindset that gives you the ability to operate in an international environment and build a career beyond borders.
🔵 Master’s Program in Business Administration;
The NEU Master’s Program in Business Administration is designed for those who already have a foundation and are ready to operate on a larger scale — to manage, to plan, and to create results that have real impact.
🔵 Georgian Language Preparation Certificate Program;
The NEU one - year Georgian Language Preparation Program (for ethnic minorities) provides knowledge and skills that help you fully integrate into the Georgian - speaking academic environment.